Amazon cevizi nedir, amazon cevizi kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Temin Etme

 

 

 

Sıklıkla gördüğünüz, duyduğunuz ve en nihayetinde araştırıp öğrendiğiniz bir ürünü elbette ki sizler de satın almak ve denemek isteyebilirsiniz. Bunun için sahte hesaplardan ve orijinal ürün gönderemeyen, resmi satış yapamayan adreslerden uzak durunuz. Sitemiz çalışanları haftanın her günü her alıcı için aynı özen ve itinayla çalışmakta ve değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yol katetmektedir. Resmi satışla sizlere güvenlik etiketli ürün ulaştıran sitemiz tüm işlemlerde de ayrıcalıklı ve üstün hizmet sunma anlayışını benimsemiştir. Vereceğiniz sipariş ile aynı gün kargoya teslim edilen paketiniz hızlı teslimatla elinizde olur. Geriye size mutlu ve kaliteli alışverişin keyfini yaşamak kalır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Nelerden Oluşuyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon cevizi sadece bitkisel bir karışımla oluşturulmuş ve bu sebeple de oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun en baskın sebeplerinden biri de içerisinde kullanılan selenyum oranıdır. Bununla beraber protein miktarı da göze çarpmaktadır. Az miktarda karbonhidrat bulunan üründe şeker kullanılmamıştır. Alerjen madde uyarısı da dikkate alınmalıdır. Çünkü ürün muhteviyatında gluten bulunmaktadır. Amazon cevizi bir doktor tarafından reçete edilerek satılmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon cevizi bir kutusu 60 gr ve ortalama 15-20 adet ürün olarak temin edilmektedir. Sipariş formu oluştururken bu miktar göz önünde tutulmalıdır. Bir adet mi yoksa daha fazla mı gereksinim duyduğunuzu belirledikten sonra formda yer alan notlar bölümüne adet sayınızı belirtiniz. Günlük ve düzenli kullanım gerekmektedir. Özellikle bir ay kullanılması önerilmektedir. Bir günde 3 ve ya 4 adet kullanabilirsiniz. Bu sayıyı geçmemeniz tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanıtım Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde satımı ve kullanımı hızla artan ürün için hala tanıtım fiyatlarındaki listemiz ile satış yapmaktayız. 1 adet Amazon Cevizi 59 tl, 3 adet 122 tl, 6 adet ise 189 tl olarak satılmaktadır. Ücretsiz kargo her kullanıcı ve her adres için hala geçerlidir. Bu birbirinden cazip fırsatları yakalayabilmeniz dileğiyle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçkin şirketlerden Aras Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo paketinizi adresinize getirdiğinde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ancak isterseniz işlemler sırasında havale, EFT de yapabilirsiniz.