Matcha Premium nedir ,Matcha Premium almadan önce mutlaka okuyunuz?

 


 

 

Matcha Premium İçindekiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün bir ilaç olmamakla birlikte bir gıda takviyesi olarak piyasada bulunmaktadır. Ketaşin içeriği ve glutensiz yapısı ile dikkat çekmektedir. Tamamen bitkisel bir karışımdır. Önce üretildiği ülkede daha sonra bütün dünya ülkelerinde popülerliğe ulaşmıştır. Bu ürünü kullananlar yorumlarında içerikten de bahsetmişlerdir. Buna göre denemeye başlamak isteyenlerin de sayısı azımsanmayacak derecede çoktur. Sipariş verme adımından teslimat anına kadar site çalışanlarımız sizler için gece gündüz demeden aynı itinayla işlerinizi yürütmektedirler. Müşteri memnuniyeti esas kuruluş amacımızdır. Resmi satış ve orijinal ürün ulaştırma hizmetlerimiz ile uzun yıllardır yanınızdayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium gerek içeriği gerek ise kullanım şekli ile kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. Kullanırken fazladan zaman ayırmanıza ve ya bazı becerilere sahip olmanıza gerek yoktur. Sadece günlük ve düzenli kullanım dikkat etmeniz gerekendir. Kutu içerisinde 20 adet şase bulunmaktadır ve günde 2 adet kullanmanız tavsiye edilmektedir. Kullanım sırasında oluşabilecek olumsuz bir etki ile karşılaştığınız takdirde en yakınınızda bulunan bir sağlık kuruluşundan yardım ve destek alabilirsiniz. Kullanımı da bırakmalısınız. Ürünü kendi kutusunda ve buzdolabında saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium Satış Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugün her isteyen bu formüle ulaşabilsin ve satın alabilsin diye güncellenen fiyat listemizde 1 adet ürün 49 tl, 3 adet ürün 99 tl, 5’li set 149 tl, 7’li set ise yalnızca 189 tl olarak gözükmektedir. Bu birbirinden cazip fiyatlarla seçeceğiniz ürün ya da ürünleriniz gönderilirken kargo hizmeti de ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Keyifli ve mutlu alış verişler dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium İçin Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo internet alış verişlerinin olmazsa olmazıdır. Bunun için güvenli firmalarla çalışmak en doğru olanıdır. Yıllardır bilinen ve güvenilen isimlerden MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile yolumuza devam etmekten onur duymaktayız. Sizin tercihinize göre bu firmalarla siparişinizle aynı gün harekete geçen gönderiniz 2 iş gününde elinizde olur. Kargo teslim anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntemle kredi kartı ve ya nakit para kullanarak satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kredi kartı, havale, EFT kanallarından biriyle ödeyebilirsiniz.