Orviax nedir, orviax 30 kapsül nasıl kullanılır ? nereden alınır ?

 

 

 


Orviax Kapsül Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Evet, yanlış duymadınız, yanlış okumadınız. Bugün vereceğiniz bütün siparişlerde dilediğiniz ürün dilediğiniz miktarda kapınıza kadar gelirken ücretsiz kargo hizmetimiz uygulanmaktadır. Sipariş verdiğiniz gün aynı anda kargo şirketine ulaştırılan paketiniz yalnızca sizin istediğiniz adrese ve kişiye teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Hızlı teslimatta en doğru adreslerden biri olan firmamız resmi olarak satış yaparak da orijinal ürün ile sizleri buluşturmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax 30 kapsül hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği gayet pratik bir üründür. Ortalama 45 dakika öncesinden kullanmanız yeterli olacaktır. Bir bardak bol su ile birlikte bir adet kapsül almanız önerilmektedir. Ürünü kendi ambalajında serin ve kuru bir yerde saklamanız tavsiye olunur. Aşırı sıcak ve ya direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Rutubetli ve nemli ortamlarda saklama koşullarına uygun olmayan yerlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapsül ve Bitkisel İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax 30 kapsül bir ilaç olarak bir hastalığın tedavi seçeneği olarak satılmamaktadır. Ürün bir bitkisel gıda takviyesidir. İçeriğinde maca, muira puama, L-Arginin, saw palmetto, damiana, gingko biloba, ashwagandha, kore ginseng, avena sativa bulunmaktadır. Bu içerik ile tüm dünyada gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kullanıcı yorumları, artan talep oranları yeni kullanmaya başlayanların sayısını da bu oranda arttırmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax 30 Kapsül Ücretlendirme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapsül için başlattığımız kampanyaya göre bugün sipariş formu hazırladığınızda stoklarımıza göre 1 adet 99 tl, 2 adet 179 tl ve 3 adet ise 259 tl ile satılmaktadır. Sipariş formunuzda kargo şirketini belirleyebilirsiniz. İstediğiniz miktarı da belirtiniz. Ayrıca gizli paket ile taşınmasını istiyorsanız bu bilgiyi de not bölümüne eklemeyi unutmayınız. Satın almak için EFT, havale, kredi kartı ve ya kapıda ödeme yönteminde nakit olarak farklı tercihlerde de bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo ile Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Türkiye’nin kaliteden ödün vermeyen ve itinayla taşımacılık yapan kargo şirketleri ile çalışmaktayız. Böylece müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Hem hızlı ve zamanında hem de sorunsuz olarak dağıtım yapan PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo işinin ehli isimlerdir. Paketinizi güvenle teslim alabilir ve kullanabilirsiniz.