Paramil parazit çayı nereden alınır , parazit çayı paramil resmi satış sitesi

 

 


 

Paramil Parazit Çayı Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paramil üretildiği ülkede ve dünyanın birçok ülkesinde artan bir talep edilme oranıyla satılmakta ve beğenilmektedir. Kullananların yorumlarıyla denemeye başlamak isteyenlerin de miktarı gün geçtikçe artmaktadır. Şimdi ülkemizde de satışı bulunan ürünü sitemizden kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik sitemiz resmi ürün satışı gerçekleştirmektedir. Sipariş formu sayfasına ulaşıp gerekli bölümleri tamamladıktan sonra isteğiniz üzerine ürün paketiniz oluşturulur ve kapınıza gelen kargo görevlisi yardımıyla ödemeyi de yaparak ürüne kavuşmuş olursunuz. Satın almak için EFT, havale ve ya kredi kartı ödemelerini de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatları Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satışla satın aldığınız ürün ya da ürünleriniz güvenlik etiketli olarak adresinizde size teslim edilmektedir. Aldıktan sonra kutu üzerinde yazan yazıları inceleyebilirsiniz. Böylece kullanımın nasıl olacağı hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Paramil parazit çayı çok kolay bir demleme ile elde edilmektedir. Yaklaşık bir bardak su içinde bir çay kaşığı çayı demlendirerek kullanabilirsiniz. Aynı gün içinde 2 ve ya 3 kez kullanabilirsiniz. Günlük işlerinizi aksatmadan tüketmeniz kolaylaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriğindeki Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paramil  çayı %100 bitkisel bir üründür, bir gıda takviyesidir, bir ilaç değildir. Bir hastalığın tedavisinde kullanılmak üzere formülize edilmemiştir. Muhteviyata önem veren kullanıcılar için gayet tercih edilebilir bir üründür. Ürün içerisinde yaban mersini yaprağı ( vaccinium myrtillus ), anason meyvesi ( pimpinella anisum ), maydanoz ( petroselinum crispum ), andız otu kökü ( ınula helenium ), kekik ( thymus vulgaris ) ve deniz iğdesi ( hippophae rhamnoides ) bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet Paramil 49 lira, 2 adet ürün 79 lira ve 3 adet ürün 99 liraya satılmaktadır. Bugüne özel olarak yenilediğimiz bu cazip fiyatların yanı sıra çoklu alımlarda ücretsiz kargo da hediyemizdir. Paramil satın alımlarında kaç adet ihtiyacınız olduğunu belirleyip sipariş formunda yer alan notlar bölümüne eklemeyi unutmayınız. Formda yer alan bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurduğunuza emin olunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim Nasıl Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş verir vermez aynı gün kargo şirketine verilen paketiniz en geç iki iş gününde PTT, MNG, Aras Kargoyla ulaştırılmaktadır.