İsveç Şurubu Nedir, Nasıl Kullanılır, Kullananlar, Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

İsveç Şurubu Satın Alma İşlemleri ?

 

 

 

 

 

 

Bir ürünü internet üzerinden almak mağaza mağaza dolaşmaktan çok daha hızlı ve karlıdır. Çünkü aynı ürünün satışını sağlayan onlarca farklı firma arasında karşılaştırma yapma şansınız doğmaktadır. Böylece ürün için en uygun fiyatı veren ve ya en güvenilir alış veriş yapabileceğiniz adresi seçebilirsiniz. Sitemiz resmi olarak satış yapmaktadır. Yani hologram etiketli orijinal ürün gönderimi yapmaktadır. Alış veriş keyfiniz kâbusa dönmesin diye bilmediğiniz ve resmi satış yapmayan sitelerden uzak durunuz. Müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan firmamız kolay sipariş, hızlı teslimat ve uygun fiyat avantajlarıyla isveç şurubu satış yapmaktadır.

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Detayları !

 

 

 

 

 

 

Form doldurmak çoğu zaman çoğu insana sıkıcı gelmiştir. Çünkü form içerisinde konuyla uzaktan yakından ilgisi olmayan sorular ve çok fazla vakit alan gereksiz detaylar bulunduğunda zaman kaybı yaratmaktadır. Sitemiz sadece ad, soyad ve adres bilgileri ile kolayca talebinizi almaktadır. Bu talep doğrultusunda işleminiz hemen yapılmaya başlanır. Dilerseniz formda ödeme seçeneğini de belirleyebilir, hatta teslimatı yapacak kargo şirketini de seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu İçindekiler ?

 

 

 

 

 

Sizlere gönderdiğimiz güvenlik etiketli yani hologram etiketli ürün kutusu üzerinde üretici firma bilgileri, muhteviyat, kullanım şekli gibi önemli ayrıntılar yazı ile ifade edilmektedir. Böylece üretici firmadan birebir edineceğiniz bilgilerle ürününüzü daha bilinçli ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Şurup kakule, karanfil kakule, Frenk kimyonu, enginar yaprağı, karahindiba, mayıs papatyası, turunç kabuğu, zencefil, yenibahar, kişniş, kekik, zerdeçöp, biberiye ve tarçın kullanılarak üretilmiştir.

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır ?

 

 

 

 

 

 

 

İsveç şurubu günlük kullanıma uygun bir üründür ve bir tatlı kaşığı alınması yeterlidir. Ürün içerisinde bulunan bitkilerden herhangi birine karşı alerjen bir durumunuz var ise bir hekimden yardım ve destek alabilirsiniz. Ürün bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tanısı sonucu tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Yani bir doktor tarafından reçete edilmemektedir.

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar !

 

 

 

 

 

Bugün sipariş veren herkes için indirimli olarak oluşturduğumuz isveç şurubu fiyat listesine göre 1 adet ürün 89 tl, 3 adet 149 tl, 6 adet 199 tl olarak satılmaktadır. Aras, PTT, MNG Kargo güvencesiyle ayağınıza gelmektedir.