Teff Tohumlu Çayı nedir , Teff Tohumlu Çay kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

Teff Tohumlu Çay Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 
İnternet web siteleri arasında dolaşırken ve ya sosyal medyada vakit geçirirken bazı ürünlere denk gelebilir ve bu ürünleri inceleme gereği duyabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik bulduğunuz ürünü satın almak ve denemek de isteyebilirsiniz. Bu sebeple satın alma yollarını araştırabilirsiniz. E-ticaret sektörünün olumlu yanlarından biri sahip olmak istediğiniz ürüne kısa sürede ve zahmetsizce ulaşabilme kolaylığıdır. Ancak olumsuz yönleri de bulunan bu alış veriş yöntemi bazı alıcıları zor durumlarda da bırakabilmektedir. Resmi satış sitelerinden sipariş vermeniz bu anlamda önem teşkil etmektedir. Sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve orijinal ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün Gönderimi

 

 

 

 
Resmi satış sitemiz siz çok değerli kullanıcılarımız için alış verişinizin her aşamasında kaliteyi elden bırakmamaktadır. Bu adımlardan en önemlisi ise orijinal ürün temin edilmesidir. Bazı sitelerden verdiğiniz siparişlerde teslimatta farklı bir ürün ile karşılaşabilir ve ya site üzerinde yazan fiyatlardan farklı fiyat seçenekleri ile ücretlendirilebilirsiniz. Sitemiz tüm bu olumsuzlukların önüne geçebilmek için yıllardır aynı itina ile çalışmaktadır. Elinize ulaşan ürün hologram etiketi olan % 100 orijinal üründür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teff tohumlu çay orijinal paketi ile size teslim edilir. Peki, bunun ne gibi avantajı vardır? Orijinal ürün demek üretici firmadan direkt size ulaşan ürün demektir. Yani üzerinde yazan tüm açıklamalar birebir üretici firma tarafından yazılmıştır. Bu ayrıntıları okuduktan sonra kullanıma başlamanız önemlidir. Günde bir kez bir bardak sıcak su içinde demleyeceğiniz çayınızı rahatlıkla tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçinde Neler Bulunuyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teff tohumlu çay hazırlanırken içerisinde biberiye, barut ağacı kabuğu, chia tohumu, sandaloz sakızı, kiraz meyvesi sapı, mac, limon otu, acai funda, tarçın, aspir tohumu, lepidyum, yeşil çay, yeşil kahve, mate yaprağı, kuşburnu, kuinoa tohumu, bamya çiçeği, kitre zamkı kullanılmıştır. Tüketicilerin beğenisini toplayan bu karışıma şimdi siz de sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl olarak güncellenen fiyatlarla ürününüz için kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Keyifli alış verişler.