Cassia tora tozu nedir, cassia tora almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Cassia tora Tozu Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazen bir ürünü sadece internet sitelerinde görerek de kullanmak isteyebilirsiniz. Ürün eğer gerçekten sizin gereksinimlerinize karşılık veriyor ise gerekli araştırmayı yaptıktan sonra resmi satış sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ürünün tam adı, içeriği, kullanım şekilleri, saklama koşulları gibi önemli detaylar muhakkak orijinal kutu üzerinde olmalıdır. Resmi satış sitemiz bu maddeleri tamamlayarak her müşterisine özel paketleme tekniği ile ürün satışı yapmakta ve güvenlik etiketli ürün göndermektedir. Ödeme seçeneklerinden birini seçerek satın alabilir ve sizler de denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo işlemleri ne kadar hızlı olursa müşteriler de o kadar teslimattan memnun olurlar. Bizler müşterilerimizin kaliteli bir alış veriş deneyimi yaşamalarını hedef almış bir firma olarak aynı gün kargo imkânı sunmaktayız. Sipariş formunuzu oluşturup sipariş ver butonuna tıkladığınızda saat uygun ise aynı gün paketleme servisinden çıkan ürün ya da ürünleriniz yine seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile taşınmaya başlar. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo bu iş için en kaliteli ve hızlı isimlerdendir.  Bazı müşterilerimiz ise paketlerini kargo şubelerinden teslim almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cassia tora Tozu siparişinizde belirttiğiniz talep edilen ürün miktarına karşılık gelen fiyat farklı kanallardan ödenebilmektedir. Kapıda ödeme yöntemi ise pek çok kullanıcımızın seçtiği bir yöntemdir. Bu şekilde kargo görevlisinin yanında getirdiği pos cihazı ile kredi kartınızı kullanarak ya da nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT ise diğer ödeme yollarındandır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cassia tora Tozu Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlik etiketi yani hologram etiketi bulunan orijinal ürün kutusu üzerinde ürün adı, kullanım şekli, muhteviyat gibi okunması gereken ürün bilgileri yer almaktadır. Bu ayrıntıları dikkatle okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen bitkisel içerikli olan ürün kullanımı gayet pratik ve vakit almayan bir biçimdedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Fiyat Bilgisi

1 adet cassia tozu  69 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 129 tl + kargo bedeli ve 3 adet + 1 adet hediye 199 tl + ücretsiz kargo olan listeden dilediğinizi seçebilirsiniz.