Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi nedir, Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi almadan önce okuyunuz ?

 

 

 

Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi Satın Alma

 

 

 

 

 

 

Ürün satın almak artık eski yöntemlerin aksine çok daha kolay bir biçimde internet üzerinden gerçekleşebilmektedir. Web sitelerinde bulunan ürünler incelenir, ürün özellikleri araştırılır, fiyat bilgileri karşılaştırılır ve sonunda kendi ihtiyaç ve koşullarınıza göre satın alma gerçekleşir. Resmi satış sitemizden tüm bu işlemleri hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile gerçekleştirebilirsiniz. Uzun sürmeyen sipariş formu oluşturma kısmı, 1 ile 2 iş günü içinde gerçekleşen kargo hareketleri, teslimat sırasında kapıda ödeme yöntemi kullanımı sitemizin her bir müşterisine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi kullanımı hem kadın hem de erkek kullanıcılar için oldukça pratiktir. Elinize alacağınız az bir miktar kremi parmak uçlarınız ile uygulayabilirsiniz. Bu uygulamayı yapmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösteriniz. Kremi yuvarlak ve nazik hareketlerle sürmeniz önerilmektedir. Kullanım ile ilgili ilave detayları orijinal ürün kutusu üzerinde yer alan açıklamalardan da öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriğinde Bulunan Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Köpekbalığı kremi içerisinde gliserin, squalene, üzüm çekirdeği yağı ve aynısafa özü gibi bileşenler kullanılmıştır. Bu içerik pek çok kullanıcıdan da tam not almıştır. Ürün tamamen bitkisel olup hemen her gün denemeye başlamak isteyenlerin sayısındaki artış ile de dikkat çekmektedir. Ürün bir ilaç değildir, herhangi bir hekim tarafından tedavi edici amaçlı olarak reçete edilmemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Köpekbalığı kremi için uygun saatte vereceğiniz siparişler aynı gün seçeceğiniz kargo şirketi ile gönderilmektedir. Gönderimi MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo gerçekleştirmektedir. Adres bilgileriniz doğrultusunda yola çıkan paketiniz içerisinde orijinal ürün bulunmaktadır. Üretici firma bilgileri, saklama koşulları, son kullanma tarihi gibi ayrıntıların yazdığı güvenlik etiketli paketi ilk açan siz olursunuz. En geç iki iş günü sonunda teslimat gerçekleştirilmektedir. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

1 adet ürün 59 tl, 2 adet ürün 93 tl ve 3 adet ürünse 139 tl olan liste fiyatlarını kapıda ödeme, havale ve ya EFT yöntemlerinden biri ile ödeyebilirsiniz. Keyifli, mutlu alış verişler.