Brezilya Cevizli Çay nereden alınır, Brezilya Cevizli Çay almadan önce okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

Brezilya Cevizli Çay Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın alma her geçen gün farklı yollarla yapılmaya başlanmıştır. Satın almaya karar verilen ürün artık internet üzerinden de görülerek incelenebilmektedir. Bu sebeple birçok internet kullanıcısı artık alış verişlerini internet üzerinden yapmaya başlamıştır. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntıysa resmi satış sitelerinden sipariş vermektir. Vereceğiniz siparişin doğru anlaşılmasından tutun da teslimatın güvenilir bir şekilde gerçekleşmesine kadar geçen her aşamada en doğru seçim resmi satış sitelerinden ürün talep etmekle olmaktadır. Sitemizden yapacağınız alış veriş için izleyeceğiniz adımlar yazımızdadır.

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En baş ve en önemli kısımlardan biri de sipariş formu oluşturmaktır. Çünkü istekleriniz ile ilgili çoğu detay bu formdadır ve sitemizin yapacağı işlemler için gereklidir. Ad, soyad ve adres bilgileriniz paketinizin kime ve nereye teslim edileceği ile ilgilidir. Özellikle bu ayrıntılar eksiksiz olmalıdır. Paketinizi taşıyacak kargo şirketi kararı ve ödemeyi nasıl yapacağınız da yine bu formda yerini almalıdır. Sonunda da sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siparişinizi verdiniz kargo şirketinizi de seçtiniz. Şimdi sırada paketinizin taşınması ve merak uyandıran ne zaman elinize ulaşacağı kısmı var. Bunun için sitemiz her bir müşterisine gönül rahatlığı ile bekleyebileceği bir sürede teslimatı sağlamaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo kalitesi ile yola çıkan paketinizin tüm hareketlerini sitemizden takip edebilir sonunda 2 iş gününde teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapmak bir ürünün tam olarak sahibi olduğunuz anlamına gelmektedir. Bunun için uygun bir seçeneği işaretleyebilirsiniz, Kapıda ödeme, EFT, havale ya da kredi kartı bilgilerini kullanma bu alternatiflerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

Brezilya Cevizli Çay Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

% 100 orijinal hologram etiketli ürününüzü teslim aldıktan sonra kutu üzerinde yazan açıklamaları okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir kutu çay bir aylık kullanım içindir. Demlenerek tüketilebilir. Tamamen bitkisel olan ürününüzü iyi günlerde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 139 tl + kargo, 2 adet 229 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 319 tl + ücretsiz kargodur.