Esila Fantastik Dörtlü Çay nedir, Esila Fantastik Dörtlü Çay almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 


 

Esila Fantastik Dörtlü Çay Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaz çayı olarak da bilinen ürün özellikle kullanıcı yorumlarında adının sıklıkla anıldığı oldukça popüler bir üründür. Bu ürün için siz değerli müşterilerimiz de hemen şimdi resmi satış sitemizden ürün talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz miktarda ürün size özel olarak paketleme servisinde hazırlanır ve aynı gün kargo şirketi çalışanına teslim edilir. Hızlı teslimat ile vermiş olduğunuz bilgilere göre size doğru yola çıkar. En geç iki iş günü sonunda ayağınıza kadar gelen ürün için kapıda ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yöntem birçok kullanıcımız tarafından tercih edilen pratik bir yöntemdir. Bu yöntemde işleminiz kendi adresinizde gerçekleşir. Yani ürün paketinizi size getiren kargo görevlisine kapıda ödeme yapabilirsiniz. Görevlinin yanında bir pos cihazı bulunmaktadır. Bu vasıtayla kredi kartı kullanabilirsiniz. Ancak isterseniz nakit para da kullanabilir ve satın alam işleminizi bu şekilde de tamamlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra havale ve ya EFT gibi online ödeme şekilleri de kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketinizin her hareketini sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Zaten ülkemizin kaliteden ödün vermeyen firmalarından MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargoyla paketinizin teslim edilmesi kısa sürede ve sorunsuz bir işlem olacağı anlamına gelmektedir. Ortalama 1 ile 2 iş günü arasında paketiniz size ulaşır.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esila fantastik dörtlü çay yaz çayı olarak anılmaktadır. Bir fincan sıcak suyunuzun içine bir poşet çay ekleyiniz. Yaklaşık 5 dakika içinde demlenebilmektedir. Bu süre sonunda keyif ile tüketebilirsiniz. Yemeklerden önce ve günde 2-3 kez tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Orijinal kutu üzerinde yazan açıklamaları da okuyarak içerik, kullanım şekli, son kullanma tarihi, saklama koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün içinde acı çehre, doğala özdeş kayısı aroması, kitre, funda yaprağı, sinameki, şahtere, rezene, anason, defne yaprağı, kekik, mersin yaprağı, papatya, portakal gibi bileşenler kullanılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 25 tl + 8 tl kargo ücreti, 2 adet 49 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 69 tl + ücretsiz kargodur.