Prostazin Damla nereden alınır , Prostazin Damla kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

Prostazin Damla Satın Alırken

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Özellikle internet alış verişlerinde çoğu adım sanal olarak devam ettiği için bazı konuları önemsemek gerekmektedir. E-ticaret sektöründe yer alan her firma doğru ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyememektedir. Bunun için resmi satış sitelerinden vereceğiniz siparişler daha yerinde verilmiş kararlar olmaktadır. Resmi satış sitemiz her siparişe ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bunun için orijinal ürün gönderimi sağlamaktadır. Hologram etiketi bulunan ürününüz en geç iki iş gününde elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketli yani güvenlik etiketli ürün gönderimi önemlidir. Orijinal ürün üzerinde ürün adı, içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi üretici firmadan direkt size ulaşan bilgiler yer almaktadır. Böylece siz de en güvenilir yolla ürün hakkında birçok bilgiye sahip olursunuz. Kullanmaya başlamadan önce bu açıklamaları okumanızı tavsiye etmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizin neresine olursa olsun aynı özen ve dikkatle paket taşıyan ve dağıtan firmalarından PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile çalışarak olumlu geri dönüşler almaktayız. Paketinizin durumunu, nerede olduğunu sitemiz üzerinden öğrenebilir, belirsizlik yaşamaktan kurtulursunuz.  Günün her saati sizlere her nevi soru ve sorunlarınızda yardımcı olacak müşteri temsilcilerimiz müşteri destek hattında çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne Şekilde Ödeme Yapabilirim?

Prostazin için ödeme seçenekleri de oldukça fazladır. Kapıda ödeme yöntemi, online işlemlerden EFT ve ya havale yapmak gibi alternatifler mevcuttur. Kapıda ödeme yöntemi ile kredi kartı ve ya nakit para kullanabilirsiniz. Online işlemlerde ise banka hesabınızdan ya da kredi kartı bilgileri ile para transferini gerçekleştirerek ödeme yapabilirsiniz.

Ürün İçindekiler

Ürün bitki ve bitki özleri kullanılarak elde edilmiştir. İçinde cüce palmiye yaprağı, Kabak çekirdeği özü, ısırgan otu ve çiçeği kullanılmıştır. Ürününüzü kendi orijinal kutusunda rutubetsiz bir ortamda muhafaza ediniz.

Kullanım Şekli

Damla olarak piyasada olması kolaylık sağlamaktadır. Sabah, akşam bir bardak suyun içine 3-5 damla damlatıp tüketmeniz yeterlidir.

Fiyatlar

1 adet 79 tl, 3 adet 149 tl ve 6 adet 199 tl’dir.