Crazy screen 3d ekran büyütücü, en ucuz, ücretsiz kargo, yorum, özellikleri

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Crazy Screen 3D Ekran Sitemizde Satışta !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlerleyen teknolojik adımlar sayesinde artık birçok ürün hayatımıza yön vermekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle yanımızdan hiç ayırmadığımız akıllı telefonlarımız için üretilen birçok yeni yan ürün mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunlardan biri olan 3D ekran da sitemizde satışa sunulan ürünlerdendir. Kullanıcı yorumlarındaki beğeni yüzdesi, kullanım kolaylığı ve sitemizin üstün hizmet anlayışı ile sizin de zahmetsizce sahip olabileceğiniz ürün için ilk yapmanız gereken hemen bir sipariş formu oluşturmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama !

 

 

 

 

 

Crazy Screen 3D ekran için satın almaya karar verdiyseniz sitemiz içerisinde bulunan sipariş formu sayfasına ulaşınız. Bu sayfada adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz için boşluklar olacaktır. Bu boşlukları uygun ve güncel kişisel bilgileriniz ile doldurunuz. Ancak adres detaylarınızın açık ve anlaşılır olması sorunsuz bir teslimat için önemlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formunuzu tamamladığınızda sipariş ver butonuna tıklayabilir ve ürün talebinizi bize iletebilirsiniz. Bilgilerinizde herhangi bir eksiklik ya da hata olduğunu düşünüyor iseniz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir gereken düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Katlanabilen tasarımı, 165 gr ağırlığı, 12 inç geniş ekranı ile telefonunuzdan izleyeceğiniz her görüntüyü aktarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri ?

 

 

 

 

 

 

Ürün taşımacılığında ve dağıtımında kaliteli hizmet veren MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo firmaları ile uzun yıllardır çalışıyor olmaktan mutluluk ve guru duymaktayız. Çünkü kargo işlemleri müşteriyi memnun edecek son adımdır. Bu adımı da başarı ile gerçekleştirmek müşterinin ürününe sorunsuzca ulaştığını bilmek birinci çalışma prensiplerimizdendir. Kargo süreci yaklaşık 1 ile 2 iş günü kadar sürmektedir. Çoklu alımlarda ise kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

 

 

 

 

 

 

 

Sıkça sorulan sorulardan birisi de ürün ödemesinin nasıl gerçekleştiğidir. Bizler siz değerli müşterilerimiz için farklı seçenekler sunarak yelpazeyi geniş tutmayı ve hemen her bütçeye hitap etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online işlemler içinden havale, EFT ve ya kredi kartı bilgilerini kullanarak ödeme yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme ile de satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.