Yunchi Çayı nasıl kullanılır , Yunchi Çayı kullananlar ne diyor?

 

 

 

Yunchi Çayı Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsmini sıklıkla duyduğunuz bu ürün bitkisel içeriği ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Resmi satış sitemiz içinde bulunan sipariş formundaki uygun boşluklara ad, soyad ve adres bilgilerini girerek sipariş ver dediğinizde tarafımıza talebiniz ulaşır. Aynı gün kargo hareketleri başlar ve hızlı teslimat ile paketiniz ayağınıza kadar gelir. Teslimat sırasında ödeme yapabileceğiniz gibi havale ve ya EFT de yaparak satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Bu kadar basit bir süreç sonunda siz de ürün sahibi olur ve dilediğiniz zaman kullanarak denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo şirketleri güvencesi ile taşınan paketiniz sipariş verdiğiniz aynı gün yola çıkmaktadır. Sonrasında hava koşulları da dikkate alınarak 1 ve ya 2 iş günü içinde teslimatınız gerçekleşir. İsterseniz paketinizi bir kargo şubesinden de kendiniz teslim alabilirsiniz. Tüm hareketleri sitemizden ya da kargom nerede uygulamalarından öğrenebilirsiniz. Kargo paketinizin nerede ve hangi durumda olduğunu müşteri temsilcilerimiz ile de görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapmak özellikle internet alış verişlerinde pek çok seçenek kullanarak yapılabilmektedir. Tamamen kendi bütçenize ve ya ödeme kolaylığınıza göre seçebileceğiniz alternatifleriniz mevcuttur. Bu yöntemlerden en çok tercih edileni ise kapıda ödeme yöntemidir. Teslimat anında nakit ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ya da banka hesabından EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yunchi Çayı oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Günde iki kez kullanılması önerilmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere, yemeklerinizden sonra yani tok karnına tüketilebilmektedir. Bir bardak sıcak suyun içinde 5 dakika demlendirerek kullanabilirsiniz.  Size ulaşan orijinal paket içinde 14 adet çay bulunmaktadır. Yani bir haftalık kullanım için uygundur. Sipariş verirken buna göre miktar bildirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün içinde pelin otu, hibiscus, thymus serpyllum, matcha, kuşburnu kullanılmaktadır. Satın alırken son kullanma tarihine dikkat ediniz.

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün yalnızca 20 tl, 4 adet ürün 160 tl ve 8 adet ürün 250 tl olarak satılmaktadır.