Doal Keratin Sütü Şampuanı , doal keratin şampuanı nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Doğal Keratin Sütü Şampuanı Sitemizde!

 

 

 

 

 


Evet, yanlış duymadınız. Artık neredeyse tüm dünyanın kullandığı ve sevdiği bu popüler ürün şimdi resmi satış sitemizde siz değerli kullanıcıları için satışa sunulmuştur. Satın alma adımlarının hızla ve pratik bir biçimde ilerlediği sitemizden alış veriş yapmak sizin için bir keyfe dönüşebilir. Kısa sürede tamamlayacağınız sipariş formunu bize ilettiğinizde kargo hareketleri de başlar. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo kalitesi ile en geç iki iş günü sonunda vermiş olduğunuz adreste elinizde olur. Ödemenizi de yaptıktan sonra siz de tüm dünya ile aynı anda bu ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş ve Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş vermek için öncelikle bu üründen kaç tane satın almak istediğinize karar veriniz. Ürün adı ve istediğiniz miktarı formunuzda belirtiniz. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz de güncel olarak girildikten sonra sırada kolay seçimleriniz olacaktır. Bunlar da kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi seçimi. Bu seçimler için sadece işaretleme yapmanız yeterlidir.  Siparişiniz ile aynı gün kargo işlemleriniz başlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

Teslimat için vereceğiniz adres önemlidir. Vereceğiniz adresin yerinden çok açık ve anlaşılır olması önemlidir. Çünkü ister eviniz olsun ister iş yeriniz olsun adresiniz anlaşılır olmaz ise teslimatta sorun yaşanabilir. Ayrıca teslimat için bir kargo şubesini de kullanabilirsiniz. Ödemenizi ise teslimat sırasında yani kargo görevlisi paketinizi size verirken yapabilirsiniz. Bu yöntem kapıda ödeme yöntemidir. Nakit ve ya kredi kartıyla yapılabilir. Havale ve EFT de diğer seçeneklerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolay kullanımlı ürün her duşta ıslak saç üzerine uygulanmaktadır. Saçınıza 3 dakika süresince masaj yaparak uygulayacağınız ürünü durulayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kullanım için ilave bilgileri de orijinal kutu üzerindeki açıklamalardan elde edebilirsiniz. Ürün bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılmaz. Bir hekim tarafından reçete edilemez.

 

 

 

 

 

 

İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün keratin, protein, vitaminler gibi bileşenlerden oluşmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl, 2 adet 139 tl ve 3 adet ürün ise 179 tl olarak satılmaktadır.