Spin Mop Tablet nedir, Spin Mop Tablet nereden alınır ?

 

 

Spin Mop Tablet Sitemizde!

 

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürünü her yerde görebilir ancak bir türlü nereden satın alacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu ürün de birçok alanda, pek çok kişi tarafından kullanılmakta, beğeni toplamakta, popülerliğini arttırmaktadır. Bu sebeple tanıtıcı reklam ve yazılarına rastlamanız mümkündür. Sonunda siz de bu ürünü satın almak ve denemek isteyebilirsiniz. Bunun için resmi satış sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizden kolaylıkla sipariş formu hazırlayabilir, rahat koltuğunuzda kargonuzun gelmesini bekleyebilirsiniz. Gelen paketinizi sorunsuzca teslim alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

Sitemizden verdiğiniz sipariş doğrultusunda hazırlanan paketiniz kargo şirketi ile ayağınıza kadar gelir. Paketin içinde kuruluma hazır olarak bir adet kova, bir adet mikrofiber bez ve 3 adet uzatma çubuğu bulunur. Çubukları istediğiniz boyu elde edecek biçimde birleştiriniz. Ucundaki düz alana bezinizi yerleştiriniz. Kovanızın içinde pratik bir şekilde kullandıktan sonra suyu kovanın altındaki iki tıpadan boşaltabilirsiniz. Ahşap, laminant, cam, muşamba ve ya fayans yüzeylerde kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almaya karar verdiğiniz ürün için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bazı kullanıcılarımız online işlemler ile satın alımını gerçekleştirmektedir. Bu işlemler havale ve ya EFT şeklinde yapılabilmektedir. İsterseniz ise kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Nakit para ve ya kredi kartı ile ödeme yapılan bu yöntem oldukça fazla tercih edilmektedir. Bazı müşterilerimiz ise paketlerini kargo şubelerinden kendileri teslim almaktadır.

 

 

 

Kargo Hareketleri Takip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz müşterilerimizin isteklerini kaliteli hizmet ile gerçekleştirebilmek için yine kaliteli kargo şirketleri ile çalışmaktadır. MNG Kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo güvencesi ile taşınan paketiniz yaklaşık 1 ile 2 iş günü arasında ayağınızda olmaktadır. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kargom nerede uygulamaları da kullanabilecekleriniz arasındadır. Birden çok ürün siparişinde kargo ücretsizdir.

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spin Mop Tablet satın alırken sipariş formunuzdaki düzenlemeler, kargo hareketleri gibi konularda tüm soru ve sorunlarınız için müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 99 tl + kargo bedeli, 2 adet 189 tl + ücretsiz kargo ve yedek bez 29 tl’dir.