Mumiyo Macunu nedir, Mumiyo Macunu almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

Mumiyo Macunu Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz her bir ürün talep eden müşteri için aynı özen ve itina ile çalışmakta ve hizmet vermektedir. Sipariş formunun pratikliği, hızlı teslimat ve kaliteli kargo şirketleri gibi hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız. Bu ürün için de eğer ihtiyacınız var ise hemen sipariş verebilir ve bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sipariş formunda bulunan uygun boşluklara ad, soyad ve adres bilgilerinizi giriniz. Sonrasında isterseniz ödeme yapacağınız seçeneği ve kargo şirketi tercihinizi de işaretleyerek yapabilirsiniz. Tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olduğunuzda sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürün için sipariş formu hazırlarken bazı bilgilerinizin eksik ya da yanlış olduğunu düşünüyor iseniz hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuz için çalışan bir müşteri destek hattımız bulunmaktadır. Form üzerindeki bilgileri yeniden güncelledikten sonra ise tek yapmanız gereken rahatça arkanıza yaslanarak paketinizi beklemektir. İster ev ister iş yeri adresinizi verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdikten sonra paketleme servisi devreye girer. İstediğiniz sayıda ürün stoklardan kontrol edilerek temin edilir. Serviste hazırlanan paket hemen kargo şirketine verilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo firmalarından biri ile yola çıkar. Eğer üründen bir adetten fazla sayıda istiyorsanız bunu sipariş formunuzda belirtmeyi unutmayınız. Bu şekilde çoklu alımlarda kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Size ulaşan hologram etiketli orijinal ürün üzerinde bazı açıklamalar yer almaktadır. Ürün kullanım şekilleri de bu bilgiler arasındadır. Sabah bir kaşık macun almanız bu ürünün kullanımı için tavsiye edilen şekildir. Ancak diğer bilgileri de okuduktan sonra kullanınız. Herhangi bir olumsuz etki ile karşılaşırsanız kullanımı derhal kesiniz. Yakınınızdaki bir sağlık kuruluşundan destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda ödeme yöntemi ve ya havale, EFT yollarından birini kullanarak ürün ödemesi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devam eden indirimle 1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 149 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.