Borev Bulaşık Deterjanı Tableti nedir, Borev Bulaşık Deterjanı nereden alınır ?

 

 

Borev Bulaşık Deterjanı Tableti Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı internet satış sitelerinde bir ürün için sipariş verirken gereğinden fazla ve uzun sorulardan oluşan formlarla karşılaşabilirsiniz. Oysa sitemiz müşterilerimizin değerli vakitleri açısından sipariş formunu da oldukça pratik bir şekilde hazırlamıştır. Paketinizin kime teslim edileceği bilgisi için adınız ve soyadınız, ürün ve ya ürünlerinizin hangi adrese taşınacağı ve teslim edileceği bilgisi için açık ve anlaşılır bir biçimde adres bilgileriniz gerekmektedir. Bunun haricinde ödeme tipi seçimi ve kargo şirketi seçimi de bu bölümde seçebilecekleriniz arasındadır.

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tablet için sipariş verdiğinizde kaç adet istediğinizi belirtmeyi unutmayınız. Buna göre hazırlanacak olan paketiniz aynı gün kargo şirketine verilmektedir. Böylece hızlı teslimatın ilk adımı başlamaktadır. Yola çıkan paketiniz hava koşulları da göz önünde bulundurularak en geç iki iş gününde kapınızda olmaktadır. Teslimat güler yüzlü kargo personeli tarafından yalnızca size yapılmaktadır. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo güvencesi ile paketiniz taşınmaktadır. Çoklu alımlarda ise kargo ücretsizdir. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaç adet ürün alacağınıza göre değişen fiyatlar listemizde belirtilmiştir. Bu tutarı isterseniz online ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödeyebilirsiniz. Bu yolla isterseniz havale isterseniz ise EFT yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılarımız için ise kapıda ödeme yöntemi daha pratik ve ya daha güvenilir gelmektedir. Bunun için teslimat anında kargo görevlisi yardımıyla kredi kartı ve ya nakit olarak ödeme yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Borev İçerik ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deterjan tablet olarak piyasada bulunmaktadır. Böylece kullanımı da oldukça kolaydır. Bir adet tableti makinenizin deterjan bölümüne yerleştiriniz. Bu kadar basit bir uygulamayla işlerinizi aksatmadan zahmetsizce kullanabilirsiniz. Başka bir bölüme yerleştirmeyiniz. İçeriği bitkisel olan ürün kulanım kolaylığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Hologram etiketli ürün ambalajı üzerinde yer alan bilgileri ve açıklamaları da okuyabilirsiniz.

 

 

Cazip Fiyat Fırsatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip fiyatlar ile bugün verilen siparişlerde geçerli 1 adet 59 tl + kargo bedeli, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargodur.