Kekreyemiş Tozu nedir, Kekreyemiş Tozu almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

Kekreyemiş Tozu Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

Adını sıklıkla duyduğunuz, araştırarak hakkında bilgi edindiğiniz ve sonunda satın alarak denemek istediğiniz bu ürün için satın alma adımlarını resmi satış sitemizden inceleyebilirsiniz. Sitemizde her adım müşterilerimiz için pratik olarak hazırlanmıştır. Böylece değerli vaktiniz de size kalır. Öncelikle isim, soy isim, adres bilgilerinizi formda bulunan uygun boşluklara doldurabilirsiniz. Kargo işlemleri aynı gün başlatılır ve en geç iki iş gününde paketiniz elinizde olur. Kapıda ödeme yöntemi ya da online işlemler ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın alırken eskiden olduğu gibi gerçek mağazalardan değil de internet üzerinden bir sipariş veriyor iseniz ürün paketiniz de size kargo yolu ile ulaştırılmaktadır. Böylece ayağınıza kadar gelen paket için teslimatta kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Nakit para ve ya kredi kartıyla satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. İsterseniz EFT ve ya havale de yapabilirsiniz. Ödeme seçenekleri müşterinin bütçesine ve ya ödeme kolaylığına göre şekillenebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pratik ve kolay kullanılan ürünler diğerlerine göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu ürün de basit ve zahmetsiz kullanımı ile hemen müşterilerin dikkatini çekmektedir. Toz halinde bulunan ürünü su, çay ve ya yoğurdunuz ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Günde bir kez bir ve ya iki kaşık kullanmanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

%100 bitkisel olan ürün yaban mersini ailesinden gelmektedir. İçeriği bitkisel bileşenlerden meydana gelmektedir. Hologram etiketli orijinal ürününüzü direkt güneş ışığından uzakta, serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda ve çocuklardan uzakta saklayınız. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz güvenlik etiketli orijinal ürün göndermektedir. Böylece ürün içeriği, kullanım şekli ve saklama koşullarıyla ilgili bilgilere de orijinal kutu üzerindeki açıklamalardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediye olarak kampanya dahilinde satışa sunulmuştur.