Anzer Macunu nedir, Anzer Macunu almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

Anzer Macunu Sipariş Verirken

 

 

 

 

 

 

 

 

Günümüzde bir ürün için sipariş vermek isterseniz internet erişiminizin olması yeterlidir. E-ticaret sektörü içinde yer alan satış firmaları aradığınız ürün ve ya ürünleri size kolaylıkla temin etmekte ve göndermektedir. Bunun için yalnızca hangi adresten sipariş vermeye karar vereceğiniz bir süreç gerekmektedir. Her adres kaliteli bir hizmet sunamayabilir. Hızlı teslimat ve kargo işlemlerinin kalitesi, orijinal ürün gönderimi gibi kriterler resmi satış sitelerinde gerçekleşmektedir. Resmi satış sitemizden siz de zahmetsizce sipariş verebilirsiniz. Tüm bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Adınız, soyadınız, adresiniz güncel, tam olmalıdır.

 

Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş paketinizi taşımasını istediğiniz kargo şirketini siz seçebilirsiniz. Bu seçim doğrultusunda paketiniz yola çıkar ve adresinize kadar gelir. Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo firmalarından birini tercih edebilirsiniz. Paketiniz en geç iki iş günü sonunda size teslim edilir. Teslimat güler yüzlü kargo görevlisi tarafından vereceğiniz adreste sorunsuzca gerçekleşir. İsteyen alıcılarımız bir kargo şubesinden de kendileri paketlerini teslim alabilirler.

 

 

Online Ödeme İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaç adet ürün satın almak istiyorsanız buna uygun olarak bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Fiyat listemizde bu bilgi yer almaktadır. Ödeme yapmak için internet üzerinden havale ve ya EFT yapabilirsiniz. Bunun haricinde kapıda ödeme yöntemi ile de kredi kartı ve ya nakit para ile de satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

Anzer macunu içinde Anzer balı, propolis, tarçın, çörek otu, polen, arı sütü, zencefil ve ısırgan otu gibi bileşenler bulunmaktadır. Bu karışım pek çok kullanıcıdan da tam not almaktadır. Güvenlik etiketli orijinal ürün kutu ve ya ambalajı üzerinde de bir takım bilgiler yer almaktadır. Dikkatlice okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

Ürün Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım şekli bazen bazı ürünlerin satın alınıp alınamayacağı konusunda etkili olmaktadır. Kullanım için yetişkinlere aç karnına günde iki kez bir tatlı kaşığı, daha küçüklere aynı zamanlarda bir çay kaşığı önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

3 adet 99 tl, 6 adet 189 tl ve 9 adet 279 tl’dir.