Aronya Çayı nedir, Aronya Çayı almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

Aronya Çayı Nereden Satın Alınmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazen bir ürünü görür, duyar, hakkında bilgi edinir ancak nereden satın alacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bunun için şimdilerde en çok kullanılan ise e-ticaret sektöründe bulunan satış yapan sitelerdir. İnternet hayatımıza girdiğinden beri birçok işimizi kolayca bu sanal platformda yapabilmekteyiz. Alışveriş için de sipariş vererek başlatacağınız satın alma adımları pratik bir şekilde ilerlemektedir. Resmi satış sitemizden tüm bu işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilir, siz de orijinal ürününüze bir an önce kavuşabilirsiniz. Satın alma işlemleri boyunca müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketi bulunan orijinal ürününüz ayağınıza kadar kargo şirketi aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Orijinal ürün sahibi olmak önemlidir. Çünkü böylece ürünün tam adı, içinde kullanılan maddeler, nasıl kullanılacağı, son kullanma tarihi ve saklama koşulları ile ilgili de bilgi edinmiş olursunuz. Kullanmaya başlamadan önce muhakkak orijinal kutu üzerinde yazan açıklamaları okuyunuz. Önerilen dozu aşmayınız. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle kaç adet ürüne ihtiyacınız olduğunu tayin ediniz. İstediğiniz sayıya karşılık gelen fiyatı güncel listelerimizden öğrenebilirsiniz. Bu tutarı ödeme k için kapıda ödeme yöntemini kullanarak teslimatta nakit ve ya kredi kartıyla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Ancak online işlem yapmak istiyorsanız EFT ve ya havale yollarından birini de seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden verdiğiniz sipariş ile aynı gün kargo hareketleri başlatılmaktadır. Böylece hızlı teslimatta başlamış olur. Paketiniz istediğiniz sayıda ürün ile hazırlanır. Orijinal ürün ve ya ürünleriniz yine sizin istediğiniz adrese doğru yola çıkar. Taşıma ve dağıtım işini Aras Kargo, MNG kargo ve ya PTT Kargo ile sağlamaktayız. İşlemler iki iş günü sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aronya çayı bitkisel içeriği ile antioksidanlar, vitaminler, mineraller içermektedir. İlaç değildir. 30 günlük kullanım önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabah kahvaltısından yaklaşık yarım saat önce bir bardak sıcak suya bir şase ürün koyarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.