Akıncı SuperFood Nedir, Akıncı Super Food Nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Akıncı Super Food Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde de satışa sunulmuş olan bu ürün bitkisel içeriği ile beğeni toplayan bir üründür. İçerisinde bitki, bitki özleri ve suları kullanılmıştır. Bu muhteviyat özellikle bilinçli tüketiciler tarafından oldukça fazla sayıda talep görmektedir. Bunun yanı sıra kullanım kolaylığı da bir diğer tercih sebebidir.  Bazı ürünler için kullanımdan önce bir takım bilgi ve becerilere ihtiyaç duyulabilmektedir. Oysa bu ürün için böyle bir gereklilik yoktur. Dolayısıyla isteyen herkes zahmetsizce kullanabilmektedir. Ayrıca yine bazı ürünlerin özel kullanım zamanları ve sıklıkla kullanılması gerekliliği de satın alınıp alınmaması konusunda etken olmaktadır. Tüm bunların toplamında ürün çok tercih edilenler arasında hızla yükselmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Sipariş Verilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz bu konuda da kullanıcılarımızın kolay ilerleyebileceği ve zaman kazandıran bir sipariş formu hazırlamayı uygun bulmuştur. Form içinde uzun ve sıkıcı alanlar yer almaz. Sadece teslimat için kullanılacak olan ad, soyad ve adres detayları gereklidir. Ve bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. İsterseniz kargo şirketi ve ya ödeme tipiyle ilgili seçimlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrese Teslim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunda vereceğiniz adres bilgilerine göre bir teslimat yapılmaktadır. Açık ve anlaşılır olarak doldurduğunuz adres bilgileriniz evinize ve ya iş yerinize ait olabilir. Dilerseniz bir kargo şubesinden de kendiniz teslim alabilirsiniz. Bu işlemler yaklaşık iki iş gününde tamamlanmaktadır. Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo kalitesiyle paketiniz taşınmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinden satın alma işlemlerine devam etmek isteyen kullanıcılarımız için EFT ve havale seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde ödeme yapmak istemeyenler içinse kapıda ödeme yöntemi de bir diğer alternatiftir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenler Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bileşenleri içinde blackhive honey, protein pistachio, propolis, raisin, chestnut sayılabilir. İlaç değildir ve bitkiseldir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yiyeceklerinizle birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 48 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.