Ekinezya 300 Şurubu nedir, Ekinezya 300 Şurubu

 

 

Ekinezya 300 Şurubu Resmi Satış Sitesi

 

 

 

Her geçen gün artan internet kullanımı ile yapılabilecekler listesi de yükselmektedir. Ürünler hakkında bilgi edinme, tanıtıcı reklam ve yazılarına ulaşma, farklı fiyat seçeneklerini görüp karşılaştırma, uygun gördüğünüz bir adresten sipariş verme gibi işlemler internette faaliyet gösteren satış sitelerinden yapılabilecek alış verişin adımlarını oluşturmaktadır. Bu işlemleri hızlı ve güvenli bir biçimde yapabilmek için resmi satış sitelerini tercih etmeniz önerilmektedir. Bu sebeple sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz kadar ürün için sipariş verebilirsiniz. Tüm aşamaları doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamladıktan sonra alış verişiniz başlayacaktır.

 

 

 

 

 

İletişim Bilgileri İle Form Hazırlama

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün talep ederken bir sipariş formu hazırlamanız gerekmektedir. Form üzerinde adınız, soyadınız ve adresiniz için uygun boşluklar yer almaktadır. İletişim bilgileriniz kargo paketinin hazırlanması, taşınması ve size teslim edilebilmesi için kullanılmaktadır. Bunun için oldukça önemlidir. Açık, anlaşılır ve güncel bilgilerinizi girdikten sonra formda size sunulan kargo şirketlerinden istediğinizi seçebilir ve ödeme tipine de bu kısımda karar verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz ve satın alarak kullanmaya başlamak istediğiniz ürünler aynı gün değerlendirilerek paketleme servisine gönderilir. Buradan özenle hazırlanmış olarak çıkan paketiniz MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile kapınıza kadar getirilir. Kargo süreci hava koşulları da göz önüne alınarak yaklaşık iki iş günü sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

Gereksinim duyduğunuz ürüne tam olarak sahip olmak için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun için kapıda ödeme yöntemi yani teslimat sırasında nakit ve ya kredi kartıyla satın alma ve ya online olarak havale ve EFT yollarından birini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

İçeriği bitki, bitki özleri ve suları kullanılarak oluşturulan ürün dekonjestan ve ekspektoran olup glüten içermemektedir. Kullanım için orijinal ürün üzerinde bulunan açıklayıcı ibareleri okumayı unutmayınız.

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

1 adet ürün 102 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 179 tl +ücretsiz kargo, 3 adet 249 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 339 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.