Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 nedir, Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 nereden alınır ?


Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 Sitemizde Satışta!

 

 

 

Resmi satış sitemiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve her bir siparişi özenle hazırlayarak kullanıcılara ulaştırmaktadır. Gönderim mümkün olan en hızlı şekilde ve kaliteli kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Üstelik paketinizi taşıyacak olan kargo şirketini sunulan seçenekler arasından kendiniz seçebilir ve işaretleyebilirsiniz. Ödeme yapabilmek için yine sunulan ödeme kanallarından birini seçebilirsiniz. Sipariş formunuzda verdiğiniz bilgiler ile hazırlanan paketiniz size sorunsuzca ulaştırılır. Güvenlik etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde yazan açıklamaları okuduktan sonra dilediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

İnternet alış verişleri artık çok daha kolay ve pratik bir şekilde yapılmakta ve pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Çünkü internet erişimi sağladığınız her yerde tek tıkla ürün siparişi verebilirsiniz. Verdiğiniz adrese elen paketinizi alırken kredi kartı ve ya nakit ile satın alımınızı yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi paket teslimi ile aynı zamanda olduğu için daha çok seçilmektedir. Bunun yanı sıra havale ve ya EFT de kullanabileceğiniz diğer yöntemlerdendir.

 

 

 

Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

Ürün şase olarak hazırlanmıştır. Bu sayede her bir kullanımda bir adet şase kullanılarak ekstra doz ayarlamasına gerek yoktur. Akşam yemeğinizden önce bir adet şaseyi bir kâse yoğurdunuza karıştırabilirsiniz. Sonrasında da tüketebilirsiniz. Bu uygulamayı haftada 5 kez yapmanız önerilmektedir.

 

 

İçerik Bilgileri

 

 

İçinde zencefil, arı sütü, propolis, ceylon tarçın, okyanus yosunu spirulina ile birlikte 1 şase içinde 200 gr zencefile eş değer altın yoğurt kürü ve 20 mg probiyotik ve 500 gr zerdeçala eş değer kurkumin bulunan ürün tamamen bitkiseldir.

 

 

Kargo ve Gönderim

 

 

 

Verdiğiniz sipariş detaylarına göre paketiniz PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo güvencesi ile bir ve ya iki iş günü içinde adresinizde olmaktadır.

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti ve 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.