Heart Strong nedir, Heart Strong nereden alınır?


Heart Strong Resmi Satış

 

 

 

Bazı ürünler hayatımıza özellikle internet sayesinde girmektedir. Tüm gün internet üzerinden bir takım işlerimizi yaparken ürün tanıtım yazı ve ya reklamlarına denk gelebiliyoruz. Bazen aradığımız bir ürünü görebiliyor bazen ise hiç bilmediğiz bir ürüne rastlayıp araştırma gereği duyabiliyoruz. Yaptığımız incelemeler sonunda kendimize uygun olduğunu düşündüğümüz bir ürün için sipariş vermeyi de isteyebiliriz. Bu işlemleri yapmak için resmi satış sitelerini kullanmak çok daha doğru olmaktadır. Zamanında ve sorunsuz bir teslimat için bu sitelerden verilen siparişlerde orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır.

 

 

 

Paketleme ve Kargo

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden istediğiniz sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Orijinal olarak temin edilen ürün ve ya ürünleriniz aynı gün paketleme servisinde size özel olarak hazırlanır. Ad, soyad ve adres iletişim bilgilerinizi girdiğiniz formda kargo şirketi seçimi de yapabilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile yola çıkar. Kargo hareketlerini sitemizden de inceleyebilirsiniz. Bir ve ya iki iş günü içinde belirttiğiniz adreste olur.

 

 

 

 

Ödemeyi Nerede Yapabilirim?

 

 

 

Kaç adet ürün temin etmek istediğinizi belirtmeyi ve ödeyeceğiniz tutarı fiyat listemizden öğrenmeyi unutmayınız. Buna göre yapacağınız ödeme için internet üzerinden devam eden işlemler ile havale ve ya EFT alternatiflerini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi de pek çok kullanıcımızın seçtiği bir yoldur. Kredi kartı ya da nakit para kullanılan bu şıkta paketiniz ayağınıza geldiğinde de ödeme yaparsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyat

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün bileşenleri için orijinal kutu üzerindeki açıklamalara bakınız. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı herkesin uygulayabileceği kolaylıktadır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılabilmektedir. Tok karnına tüketilmesi gerekmektedir. Her defasında bir tatlı kaşığı almanız önerilmektedir. Serin, kuru ve rutubetsiz, direkt güneş ışığı almayan bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Heart Strong 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 Heart Strong 159 tl + ücretsiz kargo, 3 Heart Strong 229 tl + ücretsiz kargo, 4 Heart Strong 299 tl + ücretsiz kargodur.