Ice Therapy nedir, Ice Therapy tüy azaltıcı nereden alınır ?


Ice Therapy Resmi Satış Sitesi

 

 

Neredeyse günlük işlerimizin birçoğunu internet üzerinden sağladığımız bu günlerde oturduğunuz yerden tek tıkla yapabildiğiniz işlemler sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Resmi satış sitesi olarak sizler için ayrıcalıklı hizmetler sunmayı ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Siparişten teslimata kaliteli adımlarla ilerleyebileceğiniz alış verişinizin sonunda mutlu bir deneyim yaşamış olmanız hedeflerimiz arasındadır. Bu ürün için hemen şimdi siz de sipariş formu oluşturabilir ve adresinizde kargo teslimatını gönül rahatlığı ile bekleyebilirsiniz. Teslim aldıktan sonra muhakkak açıklamaları kutu üzerinden okuyunuz.

 

 

 

Orijinal Ürün Gönderimi!

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden bu ürünü temin etmek için başvurduğunuzda hologram etiketli orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. Böylece sizler de üretici firmadan direkt size ulaşan bilgileri okuyabilirsiniz. Ürünün tam adı, içeriği, kullanım talimatı, saklama koşulları, son kullanma tarihi gibi açıklamaları dikkatle okuyabilir ve kendinize uygun olduğuna karar verdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Alerjen uyarılara dikkat ediniz. Kullanım sırasında bir olumsuzluk ile karşılaşırsanız kullanımı derhal bırakarak bir hekime danışınız.

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

Sipariş bilgileriniz özellikle adres detaylarınız doğru ve eksiksiz olarak bize ulaştığında hazırlanan sipariş paketiniz PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo kalitesi ile taşınarak ayağınıza kadar getirilir. Bu işlem yaklaşık iki iş günü kadar sürer.

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapılır?

 

 

 

Bu seçim tamamen sizin kendi standartlarınıza ve isteklerinize göre şekillenebilir. Kargo paketiniz teslim edilirken kapıda ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme yapmak için ise EFT ve havale alternatiflerini seçebilirsiniz.

 

 

Muhteviyatı Nedir?

 

 

 

Ürün satın almadan önce içindekileri araştırıp öğrenebilirsiniz. Bitkisel muhteviyatlı ürün içinde ayrıca aloe vera, Hindistan cevizi yağı ve hyaluronik asit bulunur. İstediğiniz bölgeye damlatıp masaj yaparak 3 seans kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.