Kozalak Macunu nedir, Kozalak Macunu kullananlar ne diyor ?


Kozalak Macunu Satın Alma Adımları

 

 

 

Hemen her gün özellikle internet üzerinde yeni ürünler görebilirsiniz. İnsanların ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olarak ortaya çıkan bu ürünler arasında inceleme yapabilirsiniz. İçinde neler bulunduğunu, nasıl kullanılması gerektiğini, saklama koşullarını ve son kullanma tarihini okuyarak öğrenebilirsiniz. Sonunda satın almak için sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz resmi satış sitemizde aynı gün hazırlanır ve kargo şirketine verilir. Bir ile iki iş günü içinde adresinize gönderilir. Kapınızda teslimat yapılır. Ödemenizi de yaptıktan sonra tam olarak sahibi olabilirsiniz. Üzerinde yazan talimatlara uygun olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Hangi Kargo Şirketleri

 

 

 

 

Sitemizden alış veriş yapmaya karar verdiğinizde ürün talep formunuzu hazırlayabilirsiniz. Form içinde hem paketinizin nereye ve kim adına taşınacağı bilgisi hem de gönderimi yapacak olan kargo şirketi seçimi için alanlar bulunmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo alternatiflerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Satın alacağınız sayıda üründen oluşan paketiniz birle iki iş gününde teslim edilir.

 

 

 

Online Ödeme Şekli

 

 

 

Kullanıcılarımızın kendi bütçe ve durumlarına uygun olarak seçebilecekleri ödeme seçeneklerinden biri de online olanlardır. İnternet bankacılığı sayesinde EFT ve ya havale yaparak ürün ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı ve ya nakit para kullanarak da kapıda ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

Günde iki kaşık tüketilerek kullanılabilen ürün bu kolay kullanımı ile her geçen gün talep edilme oranını yükseltmektedir. Hologram etiketli yani orijinal ürün gönderimi sağlayan firmamız her türlü soru ve ya sorunlar için de müşteri destek hattı ile hizmet vermektedir.

 

 

 

Muhteviyatı

 

 

 

 

Ürün bir ilaç kategorisinde değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisi için kullanılmamaktadır. Bitkisel ürün içinde Kozalak özü ve zencefil, meyan kökü gibi bileşenler bulunmaktadır. Kullanmadan önce alerjen uyarıları, uygun kullanım miktarı gibi bilgileri okuyunuz. Son kullanma tarihi geçen ürünleri kullanmayınız.

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 139 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 kutu 199 tl + ücretsiz kargo, 6 adet 249 tl + ücretsiz kargodur.