Cool Tea Satın Alma, Cool Tea nereden alınır hakkında bilmek istedikleriniz ?

 

 

Cool Tea Satın Alma

 

 


 

 

Resmi satış sitemizden ürün satın alarak kullanmaya başlamak oldukça kolay ve pratik işlemlerle kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Sitemizde satın alma adımları sipariş vermek ile başlamaktadır. Sipariş formuna sitemizden kolay sekmelerle ulaşabilirsiniz. Adınız, soyadınız, adresiniz için ayrılmış olan boşluklara doğru ve eksiksiz olarak bilgilerinizi girebilirsiniz. Güncel kişisel bilgilerinizi girdikten sonra isterseniz gönderimi yapacak olan kargo şirketi için ve ödeme tipi için de işaretleme yaparak isteklerinizi iletebilirsiniz. Sonrasında aynı gün paketleme işiniz yapılır ve kargo şirketine verilir. Bir ile iki iş günü içinde elinize ulaşır.

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizden istediğiniz sayıda ürün için sipariş verebilirsiniz. Paketleme servisi ürün ve ya ürünlerinizi özenle hazırlar ve seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim eder. MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo şirketlerinden biri için seçim yapabilirsiniz. Paketiniz bir ile iki iş günü arasında vermiş olduğunuz adres bilgisine göre taşınır ve ulaştırılır. Teslimat güler yüzlü çalışan tarafından sadece size yapılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayağınıza kadar gelen ürün paketiniz için ödeme yapabileceğiniz birkaç farklı yol bulunmaktadır. İsterseniz teslimat yapılırken kapıda ödeme seçeneğini kullanarak kredi kartı ve ya nakit para ile satın alımınızı yapabilirsiniz. Ancak internet üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale ve ya EFT seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Bu şekilde de internet bankacılığını kullanmış olursunuz.

 

 

 

 

İçindekiler Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün içinde mangostan, yeşil çay, yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, kekreyemiş, maca kökü tozu, moringa yaprağı tozu bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

Kahvaltıdan önce bir bardak kaynamış suyun içine bir tatlı kaşığı üründen ekleyebilirsiniz. İyice karıştırdıktan sonra 10 dakika bekleyip tüketebilirsiniz. Kullanım talimatı için orijinal ürün ambalajı üzerinde yazan bilgileri de kullanımdan önce dikkatle okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip fiyat fırsatları ile 15 günlük kullanım için 99 tl + ücretsiz kargo, 45 günlük kullanım için 155 tl + ücretsiz kargo, 90 günlük kullanım için ise 300 tl + ücretsiz kargo olarak değerli müşterilerinin satışına sunulmuştur.