Apetigen kullanımı nasıl apetigen kullanım hakkında bilgilendirme ?


 

Apetigen Sipariş Formu Hazırlama

 
Sipariş formu için bazı sitelerde uzun ve sıkıcı sorulardan oluşan neredeyse bir ankete benzeyen formlara rastlayabilirsiniz. Oysa resmi satış sitemizde kullanıcılarımızın vakti bizim için de değerlidir. Bu sebeple adınız, soyadınız, adresiniz için ayrılan küçük boşluklara vereceğiniz cevaplarla pratik bir form aşamasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. İsterseniz paketinizi taşıyacak olan kargo firmasını da bu adımda işaretleyerek seçebilirsiniz. Ödemenizi yapmak istediğiniz kanalı da belirleyip sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer daha sonradan bir değişiklik ya da ekleme yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 
Saklama Koşulları

 
Elinize ulaşan paketin içinde hologram etiketli orijinal ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin üzerinde kullanım talimatı, içerik bilgisi ve saklama koşulları yazıyla belirtilmiştir. Direkt güneş ışığı görmeyen, rutubetsiz bir yerde kendi kutusunda ve ambalajında muhafaza edilmelidir.

 
Kapıda Ödeme Yöntemi

 
İnternet üzerinden alış veriş yapan pek çok kullanıcı ödemeyi kapıda yapmayı tercih etmektedir. Bu, şu anlama gelmektedir. Paketiniz kargo şirketi ile adresinize getirildiğinde teslim edilirken satın alım yapabilirsiniz. Bu yöntemde kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazıyla kredi kartınızı kullanabilir ve ya nakit ödeme yapabilirsiniz. Online ödemede ise EFT ve ya havale seçebileceğiniz diğer seçeneklerdir.

 

 

Kargo Teslimatı

 
Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo ile en geç iki iş günü sonunda hava koşulları da göz önüne alınarak sorunsuz bir teslimat yapılmaktadır. Ev ve ya iş yeri adresinizi sipariş formunuzda teslimat adresi olarak belirtebilirsiniz.

 
İçerik ve Kullanım Bilgisi

 
İçinde Glucomannan lifleri, L-carnitine, CLA formu, çinko bulunmaktadır. Ürün tamamen bitkisel bir gıda takviyesidir. İlaç değildir. Bir kutu içinde 40 adet efervesan tablet bulunmaktadır. Günlük kullanım için uygundur. Orijinal kutu üzerinde yazı ile belirtilmiş olan kullanım tavsiyesine uygun olarak hazırlayıp tüketebilirsiniz. Düzenli kullanım önerilmektedir. Siz de hemen şimdi sipariş formunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz.

 
Fiyat Listesi

 
1 adet 199 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 289 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 379 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 459 tl + ücretsiz kargodur.