7 Days Detox kullanım hakkında bilgiler, 7 Days Detoksu alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

 

 

7 Days Detox Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 
Bugün dünyanın hemen her yerinde alış veriş için kullanılan internet herkese kolaylıklar sağlamakta ve zamandan tasarruf ettirmektedir. Online alış veriş yapabileceğiniz sitelerde ürün ile ilgili aradığınız bilgilere ve güncel fiyatlara da ulaşabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi oturduğunuz yerden tek tıkla yapabilirsiniz. Bunları yerine getirirken dikkat edeceğiniz nokta resmi bir satış sitesinden sipariş vermektir. Bunun için resmi satış sitemizi tercih edebilirsiniz. Ürün için sipariş formu hazırlama, kargo süreci, teslimat ve ödeme gibi satın alma adımlarını takip edebilirsiniz. En kısa sürede istediğiniz adreste orijinal ürün teslimatı gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

 
Adrese Teslim

 

 

 

 

 
Satın almak istediğiniz ürün sayısını ve adını sipariş formunuzda notlar kısmına ekleyebilirsiniz. Sipariş formunuzda adınız, soyadınız, adresiniz ile ilgili iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak giriniz. Özellikle adres bilgilerinizin güncel, açık ve anlaşılır olması sorunsuz bir teslimat için önemlidir. İşlemleriniz aynı gün değerlendirilir ve başlatılır. Sipariş formunuzda kargo şirketi seçimi de yapabilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz bir ve ya iki iş gününde gönderilmektedir.

 

 

 

 

 

 
Ödeme Şekli

 

 

 

 
Sipariş verdiğiniz ürünler için ödeme yapmadan önce güncel fiyat listemizden istediğiniz ürün sayısına karşılık gelen fiyatı öğrenebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi en çok tercih edilenidir. Paketiniz kargo görevlisi tarafından size teslim edilirken adresinizde kredi kartı ve ya nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Online ödemede ise havale ve EFT yollarından birini tercih edebilirsiniz.

 

 

 
İçerik ve Kullanım

 

 

 
Bitkisel içerikli ürünün kullanımı da oldukça kolaydır. Sabah aç karnına bir bardak su ile hazırlayabilirsiniz. Akşam ise bir kase yoğurt ile birlikte tüketilebilmektedir.

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 
1 kutu 7 Days Detox ( 1 haftalık ) 49 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu 7 Days Detox ( 2 haftalık ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 3 kutu 7 Days Detox ( 3 haftalık ) 129 tl + 10 tl kargo ücreti, 6 kutu 7 Days Detox ( 6 haftalık ) 239 tl +ücretsiz kargodur.